Art Concept - logo

Naše realizace interiérů

Kuchyň - apartmán v bytovém domě - Liberec

(4.3.2014)

Individuální projekt komplexního řešení kuchyně v novostavbě bytového domu. Řešení pro klienta od návrhu po realizaci. Záměrem bylo vytvořit funkční kuchyň s maximálním důrazem na kvalitu, design a moderní vybavení. Kuchyň je vybavena nejmodernějšími spotřebiči od stropního odsavače par, přes programovatelnou varnou desku integrovanou do roviny kamenné pracovní desky až po vestavnou chladničku s připojením na vodu s funkcí výroby kostek ledu. V kuchyni jsou použity funkční řešení pro nábytek (výsuvy zásuvek mechanické i s el. pohonem, skládané, výklopné i posuvné dveře, sortery pro odpad apod.) a také sensorické a dálkové ovládání světel s orientací na uživatele a design. Práce na projektu zahrnovala spojení funkcí a požadavků ze strany klienta, vytvoření konstrukčních a technických příprav (instalace, vestavby SDK, podlah atd.), individuální výrobu na míru i finální realizaci.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kuchyň - apartmán v bytovém domě - Liberec - hlavní obrázek

Interiér novostavby RD - Jizerské Hory

(5.6.2013)

Komplexní interiérové řešení hlavního obytného prostoru rodinného domu v souladu s architektonickým konceptem a požadavky investora. Vyprojektování nábytkového vybavení, prostorového členění daného prostoru a kompletní realizace s důrazem na precizní zpracování. Záměrem architekta i investora byl důraz na použití kvalitních zejm. přírodních materiálů v kombinaci s minimalistickými prvky a detaily, které budou celkově korespondovat se stylem a řešením rodinného domu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Interiér novostavby RD - Jizerské Hory - hlavní obrázek

Rekonstrukce - bytový interiér - Liberec

(4.6.2013)

Kompletní rekonstrukce hlavního obytného prostoru v bytě ve starší zástavbě z přelomu 19. a 20. stol. v centru města Změna dispozice, rekonstrukce celého prostoru (vybourání stávající příčky, vybudování nové s posuvnými dveřmi, nové elektro instalace, podlahy, malby apod.) Návrh nábytku, bytových doplňků a dekorací. Začlenění části stávajícího vybavení do nové podoby interiéru. Sladění barev nových a původních prvků použitých v interiéru. Interiér by se měl i nadále vyvíjet – v budoucnu budou vyměněny mj. také jednokřídlé posuvné dveře (nyní v tmavém laminátu zde umístěné v dřívější rekonstrukci bytu), které by měly nahradit nové, které budou odpovídat ostatním detailům v interiéru.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Rekonstrukce - bytový interiér - Liberec - hlavní obrázek

Vybavení průmyslového podniku

(3.6.2013)

Návrh, výroba a dodání nábytkových i technických prvků do zázemí české pobočky nadnárodní výrobní firmy. Nábytek i vybavení bylo řešené dle individuálních požadavků managementu firmy, také s ohledem na charakter a globální strategii firmy (použití barevnosti v nábytku, závazky firmy k dodržení energetické úspory atp.). Vše řešeno s důrazem na kvalitu, ergonomii a optimální náklady investora.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vybavení průmyslového podniku - hlavní obrázek

Interiér advokátní kanceláře

(3.6.2013)

Komplexní řešení interiéru advokátní kanceláře. Návrh, výroba a dodání všech prvků v interiéru. Celý prostor je koncipován jako kancelář pro mediační práci s klienty, cílem tedy bylo vytvořit pracovní prostor s centrálním místem pro jednání s klienty i mezi nimi. U nábytkových prvků byl kladen důraz na kvalitu, nadčasovost a „přívětivé“ prostředí jak pro jednání, tak i práci a proto jsou zde použity v maximální míře přírodní materiály v podobě masivního dubového dřeva a povrchové úpravy ze směsi olejů a vosků.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Interiér advokátní kanceláře - hlavní obrázek

Šatní systém Liberec

(17.3.2010)

popis: návrh šatní sestavy s vnějším i vnitřním osvětlením, členění, vnitřní funkční vybavení

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Šatní systém Liberec - hlavní obrázek

Redesign interiéru - Liberec

(10.3.2010)

Redesign hlavního obytného prostoru v řadovém rodinném domě. Návrh nábytku a bytových doplňků. Barevná typologie interiéru - malby stěn, aplikace dekorativní tapety, sladění stávajících prvků jako byla plovoucí podlaha s novým, individuálně navrženým nábytkem. Interiér byl navržen jako otevřený multifunkční prostor, který spojuje hlavní obývací prostor s jídelnou a kuchyní. Interiér bude dále doplněn o dekorační a bytový textil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Redesign interiéru - Liberec - hlavní obrázek

Redesign obchodu Jeans Cult, Liberec

(22.6.2009)

Redesign prodejny Jeans Cult, která je zaměřená na značkové módní oblečení v centru města. Nové materiály, osvětlení, nový styl prezentace zboží. Aplikace nových materiálů do expozice, nábytku, stěn prodejny, zkušebních kabin. Komplexní barevné řešení prodejny. Optické zvětšení prostoru pomocí zrcadlových ploch a nového typu osvětlení.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Redesign obchodu Jeans Cult, Liberec - hlavní obrázek

Design a realizace kuchyně, Liberec

(7.5.2009)

Kompletní řešení kuchyňské sestavy v rodinném domě. Návrh dispozice, ergonomie, technického řešení, barevné a materiálové typologie. Kombinace přírodních a kompozitních materiálů.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Design a realizace kuchyně, Liberec - hlavní obrázek

Redesign interiéru, Jičín

(2.1.2009)

Rekonstrukce celkového vzhledu hlavního obytného prostoru rodinného domu, návrh a realizace nábytkového vybavení, bytového textilu, dekorací a obrazů. Zapracování stávajících prvků do nové podoby interiéru. Barevná typologie interiérového vybavení. Zapracování audio/video vybavení do nábytku.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Redesign interiéru, Jičín - hlavní obrázek
1 « » 2